Pro více informací volejte: +420 602 711 654

O společnosti

Firma GERINGHOFF byla založena v roce 1880 se specializací na výrobu sklizňových strojů na kukuřici, obiloviny a speciální plodiny. Těžiště produkce v současné době je zaměřeno na výrobu kukuřičných adaptérů a sklopných obilních lišt. Pro drcení oblého kukuřičného zrna produkuje firma GERINGHOFF vysoce výkonné šrotovníky poháněné motory o výkonu až 730 PS. V roce 1962 představila firma GERINGHOFF poprvé kukuřičný adaptér agregovaný se samochodnou sklízecí mlátičkou. V roce 1977 byl poprvé vyroben kukuřičný adaptér s horizontálním drcením slámy. V roce 1983 pevný a sklopný adaptér s jízdou po silnici. První revoluční jednoválcový kukuřičný adaptér byl vyroben v roce 1987. V roce 1995 se začala výroba kukuřičných adaptérů typ ROTA-DISC* se speciálním drcením slámy pomocí 15ti kotoučů na rotujícím válci. Tento systém drcení slámy je z hlediska další její mineralizace v půdě ve srovnání se současnou konkurencí nejoptimálnější. 

Firma GERINGHOFF exportuje svoje stroje prakticky do všech důležitých zemědělských zemí světa. V USA má také svoji vlastní divizi. U českých zemědělců získávají kukuřičné adaptéry GERINGHOFF stále větší oblibu. Prodávají se prakticky ke všem značkám a typům sklízecích mlátiček, které jsou v ČR na trhu. V současné době zaujímají adaptéry GERINGHOGFF cca 60 % podíl na českém trhu. 

Adaptéry GERINGHOFF lze rovněž přizpůsobit pomocí slunečnicové dovýbavy pro sklizeň slunečnice. V poslední době se využívají adaptéry ROTA-DISC* s agregací se sklízecími samochodnými řezačkami pro sklizeň kukuřice metodou LKS (pořezané palice s částí listenů a s následným zasilážovaném do velkoobjemových vaků). Sklopné obilní žací lišty na sklízecí mlátičky zatím v České republice uplatnění nenalezly, předpoklad však je, že i tyto produkty budou čeští zemědělci v budoucnosti nakupovat. 

www.geringhoff.de

Aktuality

Pozvánka
25.11.2014
Pozýváme Vás na 5. ročník medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu. Termín konania: 25.03.2015 - 28.03.2015. Miesto konania: Agrokomplex Nitra.